שמי ברכה (ברכי-בפי כל) מזרחי לבית ליבמן.נולדתי וגדלתי ברמת חן במשפחה שמלאכת כפיים ומלאכת מחשבת היו עמוד השדרה של הבית.אבי ע"ה היה מחלוצי תעשיית המתכת הקלה-בעל מפעל למכשירי חשמל ביתיים שבו העברתי ימים רבים בילדותי.עד היום ריח מתכת תעשייתית חביב עלי ביותר.אימי-מאידך, הייתה אשת חינוך-גננת שחינכה דורות של ילדים ופרשה מעבודתה עם לידתי. היא שלחה ידה בכל תחום יצירה שעולה על הדעת: ציור, פיסול, קדרות, רקימה, סריגה, תפירה, באטיק, ציור על משי, תכשיטנות - והכל בכשרון רב ובשיתוף הדור הצעיר. מגיל מוקדם מאוד ניתנה לי יד חופשית לעסוק בכל תחום יצירה שבחרתי.

לאחר שירותי הצבאי כמורה חיילת פניתי ללימודי הוראת המלאכה והוסמכתי כמורה בכירה לאמנויות טכניות וכלליות בחטיבת הביניים.מצאתי סיפוק רב בעבודתי כמורה,אך לצערי-מקצוע המלאכה חלף מן העולם - ואני בחרתי לשלב בין אהבתי למתכת ולמלאכת מחשבת - בלימודי צורפות.למדתי אצל שני מורים-צורפים מעולים:אלה וולף וצחי שמיר-שניהם חולקים את הידע הרב שלהם ברצון ובנדיבות.

התהליך של הפיכת חומר גלם לתכשיט הוא קסום בעיני.התחלתי ליצור תכשיטים ופתאום נוצר ביקוש - חברות הסירו מעלי תכשיטים וביקשו לרכשם ומפה לאוזן הגיעו הזמנות.הקמתי לעצמי סטודיו על הגג בביתי וזוהי ממלכתי האהובה.

כאמא לארבעה ילדים עבדתי עד היום במתכונת של אמא-צורפת.כעת,כשילדיי בגרו-הגיע זמני לבקוע מה"ביצה" ולהפוך לצורפת-אמא! אז היכנסו ותיהנו!
 
 
   

 
ברכה מזרחי - תכשיטים בעבודת יד       ראשל"צ      052-3625644        כל הזכויות שמורות   |   תקנון רכישה באתר
מעצבת גרפית - איריס מילנר
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus